Hotel Alpenhof is opgericht in 1962. Het is een charmevol hotel dat vandaag door de 3de generatie gerund wordt met veel toewijding & passie.
Mama Karin staat al meer dan 40 jaar achter het roer van het hotel, met steun van haar 3 dochters. Vandaag is het vooral dochter Maria die samen met Karin het hotel nog uitbaat.
Dit hotel staat gekend voor het persoonlijke en familiale karakter en warme band met haar gasten. Kinderen staan hier centraal. Je voelt je er thuis van zodra je binnenstapt!
Hotel Alpenhof beschikt over een ruime receptie met lobby en open haard, een gezellige bar, een charmant restaurant, een kinderspeelruimte, alsook een wellness met sauna, whirlpool, dampbad, massage (betalend) en solarium (betalend).
Verblijf in 3/4de pension:
Ontbijt
Avondeten
In de late namiddag wacht er een lekker stukje gebak je op!
Comfortabele kamers met douche en WC, haardroger, kabel-TV, kluisje, telefoon, internetverbinding, balkon en een badjas voor de welness. Alle kamers kunnen standaard tot 3 en 4 bedden worden ingedeeld.