Shortski Maria Alm - Alpenhof: Vr. 26/1 - Woe. 31/1/2024

Maria Alm - Hochkönig – Oostenrijk Prijs volwassene: €685 Prijs skipas: €296,5 Boek nu Bereken uw reis

Hotel Alpenhof

Periode: 26/01/2024 - 31/01/2024

Shortski Maria Alm – Hotel Alpenhof – januari 2024

  • Vertrek met autocar royal class in België op Vr. 26/1 /2024
  • Terug in België op Woe. 31/1/2024
  • 3 nachten hotel half pension – 4 dagen skipas

 

Alpenhof ***
Maria Alm

Shortski Januari 2024

DZ
Volwassene € 685

TOESLAG SKIPASSEN


4d skipas volwassene € 296,5

INBEGREPEN IN DE FORMULE

3 nachten hotel in half pension + busreis in royal class incl. ontbijt bij aankomst + reisbrochure + reisleiding (vanaf 25 pers)

EXTRA'S

Toeslag ski- of snowboardlessen€ 180

KORTINGEN

Eigen vervoer- € 90
3de volwassene op kamer- € 32

Skigebied

Maria Alm in Ski Amadé: meerdere malen verkozen tot mooiste dorp van Oostenrijk!

Gelegen op een hoogte van 860 tot 1.900 meter boven de zeespiegel, wordt het skigebied in Maria Alm beschouwd als sneeuwzeker en veelzijdig.
34 moderne liften verbinden het gebied en brengen u naar uw favoriete piste tussen de 120 km aan pistes die naadloos met elkaar verbonden zijn. Het bijna 3000m hoge Hochkönig massief torent boven de omliggende skitoppen uit!

De schilderachtige dorpen Maria Alm, Mühlbach, Dienten en Hintermoos liggen als parels aan de voet van deze imposante berg. Afwisselend kan men skiën op boomloze, brede hellingen of romantische afdalingen verborgen tussen de bossen. Steile Weltcupafdalingen en kilometerslange, zacht glooiende hellingen wisselen mekaar af. De talloze gezellige berghutten, op natuurlijke wijze ingepland in het landschap, zorgen voor de typische Oostenrijkse charme.

Maria Alm, onze vaste stek sinds meer dan 15 jaar is veruit het gezelligste dorp in deze regio. De pittoreske kerk (hoogste kerktoren in Salzburgerland) , het gezellige marktplein en de typische huizen geven je nog het echte Oostenrijk-gevoel. Niet verwonderlijk dat Maria Alm reeds 3 maal werd verkozen tot mooiste dorp van Oostenrijk. Ook ideaal dus voor wandelaars.

De skiërs worden verwend door de zeer moderne liftinfrastructuur, die u zonder wachttijden laat genieten van de goed geprepareerde pistes. De echte skifanaten kunnen met afdalingen tot 9 km lang en een hoogteverschil van 1100m reeds beginnen watertanden. De doorwinterde wintersporter vindt hier meer dan genoeg uitdagingen op de rode en zwarte pistes. Maar ook aan de rustige skiërs komen met meer dan 65 km zachtglooiende blauwe hellingen aan hun trekken. Dit alles, samen met een niet te versmaden après-ski, maken van Maria Alm een echte aanrader. 

  • Website skiregio
  • Hoogte: van 900m tot 2000m
  • Reisafstand: 850km
  • Funpark aanwezig

Pistes

Liften

  • Gondels: 6
  • Cabines: 1
  • Zetels: 22
  • Sleepliften: 12

Score

  • Skipistes beginner:
  • Skipistes gevorderde:
  • Skipistes expert:
  • Skiliften:
  • Berghutten:
  • Apresski:
  • Sneeuwzekerheid:
  • Wandelen:

Hotel

Uitstekend hotel met familiale sfeer!

Hotel Alpenhof is een charmevol hotel dat gerund wordt door Karin Eder, tesamen met haar 3 dochters. Dit hotel staat gekend voor het persoonlijk familiaal karakter. U voelt er zich thuis van zodra u binnenstapt en helaas krijgt u al heimwee eens u vertrekt.

Ligging

  • Hotel Alpenhof ligt aan de rand van het centrum
  • De skilift in het dorp ligt op 500 m. Er is een bushalte voor de deur
  • Après-ski van het dorp ligt amper 100m van het hotel
  • Aberg ligt op 3 min. rijden met de wagen. Ruime, gratis parking.

Troeven

  • Ideaal familiehotel
  • Gezellige warme sfeer
  • Uitstekende kinderkortingen
  • Speelruimte voor de kinderen
  • Kleine wellness

Website hotel

Faciliteiten

Hotel Alpenhof beschikt over een ruime receptie met lobby en open haard, een gezellige bar, een charmant restaurant, een kinderspeelruimte, alsook een wellness met sauna, whirlpool, dampbad, massage (betalend) en solarium (betalend).

 

Gastronomie

Verblijf in half pension:

Ontbijt

  • ’s Morgens is er een uitgebreid, zeer verzorgd ontbijtbuffet

Avondeten

  • Het avondmaal bestaat uit een meerkeuzemenu met uitgebreide saladebar
  • Wekelijks zijn er zeer verzorgde thema buffetten
  • U mag zeker niet vergeten de uitgebreide wijnkaart te raadplegen

Kamers

Comfortabele kamers met douche en WC, haardroger, kabel-TV, kluisje, telefoon, internetverbinding, balkon en een badjas voor de welness. Alle kamers kunnen standaard tot 3 en 4 bedden worden ingedeeld.

Beoordeling

  • Hotel:
  • Wellness:
  • Culinair:
  • Prijs - kwaliteit:
  • Ligging:
  • Kamers:
  • Faciliteiten:
  • Apresski:
Beschrijving

Shortski Maria Alm – Hotel Alpenhof – januari 2024

  • Vertrek met autocar royal class in België op Vr. 26/1 /2024
  • Terug in België op Woe. 31/1/2024
  • 3 nachten hotel half pension – 4 dagen skipas

 

Alpenhof ***
Maria Alm

Shortski Januari 2024

DZ
Volwassene € 685

TOESLAG SKIPASSEN


4d skipas volwassene € 296,5

INBEGREPEN IN DE FORMULE

3 nachten hotel in half pension + busreis in royal class incl. ontbijt bij aankomst + reisbrochure + reisleiding (vanaf 25 pers)

EXTRA'S

Toeslag ski- of snowboardlessen€ 180

KORTINGEN

Eigen vervoer- € 90
3de volwassene op kamer- € 32
Aanvullende informatie
Extra Opties

Hotel met 4 sterren, Ligging aan de piste, Wellness met zwembad

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Shortski Maria Alm – Alpenhof: Vr. 26/1 – Woe. 31/1/2024” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *